Teka Teknik Servis Neler Vaat Ediyor?

Teka; kaliteli ve fiyat performans oranı bakımından son derece başarılı olan bulaşık ve çamaşır makinesi modelleri ile dikkat çekiyor. Ancak, diğer beyaz eşyalarda olduğu gibi Teka cihazlarında da arızalara rastlayabilirsiniz. Bu noktada, Teka Servis İstanbul ile iletişim kurduğunuz takdirde ürününüzde meydana gelen her türlü arızanın ivedilikle çözüldüğüne şahitlik edeceksiniz.

Teka bulaşık makinesinin günün birinde su almadığını görebilirsiniz. Bu noktada, yapacağınız bazı işlemler bulunuyor. Her şeyden önce, makineye enerji geldiğinden emin olmalısınız. Bir başka deyişle, fişin prize takılı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Ayrıca, yine sigortaları kontrol etmelisiniz. Enerji ile alakalı olarak bir soruna rastlamadıysanız bu defa hortumların tıkalı olup olmadığına bakmalısınız. Hortumda herhangi bir tıkanma veya katlanma olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Tüm bu kontrolleri yapmanıza rağmen sorun devam ediyorsa cihazın elektronik kartı ile ilgili bir sorun olduğunu söylemeliyiz. Bu noktada, Teka Servis Darıca yardımı almalısınız.

Bulaşık makinesi sahiplerinin en büyük sorunlarından birisi de makinenin bulaşıkları lekeli bir şekilde yıkamasıdır. Bir başka deyişle, olması gerektiği gibi yıkanmayan bulaşıklar yüzünden makine sahiplerinin canı bir hayli sıkılır. Bu noktada, ne yapacağınızı bilmiyorsanız Teka servis size yardımcı olacaktır. Makine fıskiyelerinin arızalı olması, bulaşıkların yanlış bir şekilde yerleştirilmiş olması gibi sebeplerden dolayı bu arıza yaşanabilir. Arızanın ne olduğunu ve nasıl çözüleceğini size Teka servis söyleyecektir.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir