Kartal Eca Kombi Servis Kaliteli Hizmetin Adresidir!

Kombilerde meydana gelen arızaları dünyanın sonu olarak görmemelisiniz. Özel Eca Servis sayesinde Eca markasına ait her kombi modelinin arızası ortadan kaldırılır.

Kombilerde farklı sebeplerden dolayı arızalar meydana gelir. Aşırı sıcaklık kilitlenmesi; en sık rastlanılan arızalardan birisidir. Bu arızanın L4’ün hızlı yanıp sönmesi, L3,L6 ve L7’nin yanmaması şeklinde belirtilerle kendisini gösterdiğini söyleyebiliriz. Limit termostatın maksimum sıcaklık algıladığı için cihazı bloke etmesi durumu söz konusudur. Bu sorunu çözmek adına sizin de yapabilecekleriniz bulunuyor.

Her şeyden önce, kombiniz kış konumunda çalışıyorsa kaloriferlerin açık olduğundan emin olmalısınız. Buna ek olarak, vanaların kapalı olduğu hallerde onları mutlaka açmalısınız. Sonuç alamadığınız takdirde resetleme işlemine başvurmalısınız. Durum düzelmediyse tek yapmanız gereken Eca kombi servis ile iletişim kurmaktır.

Kartal ECA Servisi Bir Telefon Uzağınızda!

Kombinizde günün birinde hava basınç arızası ile karşılaşabilirsiniz. L7’nin yanıp sönmesi başta olmak üzere L4’ün yanması, L3 ve L6’nın yanmaması şeklinde kendisini gösteren bir arızadır. Bu arızanın giderilmesinde farklı yolları izlemelisiniz. Fan, anakart veya prosestat arızası söz konusu olabilir. Buna ek olarak, baca sensörünün arızalı olması veya bacanın tıkalı olması da mümkün olabilir. Durumun net bir şekilde tespit edilmesi ve çözülmesi için Eca kombi servis numarasını aramalısınız.

Su basıncının düşük olduğu hallerde ise 1,5 bar kadar su basmayı denemelisiniz. Herhangi bir düzelme olmadığı takdirde yine Eca kombi servis desteği almalısınız.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir