WİLO HİDROFOR SERVİS

Marka bakımından birçok çeşidi olan hidroforlar; dairelerde, sitelerde, binalarda, villalarda ve gökdelenlerde terkos suyunun yetersiz kaldığı durumlarda bahçelerde mevcut bulunan artezyen kuyularından veya var olan depolardan basınçlı bir şekilde su ihtiyacının karşılanması amacı ile kullanılmaktadırlar. Ayrıca hidroforlar içerisinde son derece büyük bir basınç ve elektrik akımı bulundurur.

Bu nedenle hidroforlar hakkında gerekli teknik bilgiye sahip olmayan kişilerin bu cihazlara herhangi bir müdahalede bulunmamalıdır. Hidroforun bakıma ihtiyacı varsa bu işlemi, hidroforlardan anlayan bir servis elemanının yapması en iyisi olacaktır. Wilo Hidrofor Servisi de hidroforlarla ilgili meydana gelebilecek herhangi bir aksaklıkta veya bakım ihtiyacında sizlerin yanında olacaktır. Hidroforun bakımsız kalması istenmeyen kazalara sebebiyet vereceğinden bu bakımları aksatmamanız çok iyi olacaktır.

wilo-hidrofor-servisHidrofor için gerekli bakımlar ve teknik destekler Wilo Hidrofor Servis tarafından sağlıklı ve garantili bir biçimde verilmektedir. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmak adına çalışan Wilo Hidrofor Servisi, İstanbul içerisinde birçok şubeye sahiptir. Bu nedenle servis süreçleri de oldukça hızlı bir şekilde işler. İhtiyacınız olduğu her an dilerseniz sitemiz üzerinde bulunan telefon numaralarını arayarak haftanın 7 gününü de 7/24 özel servisimiz ile iletişim kurma şansınız var.

Müşterilerin kesinlikle hidrofor çalışma durumundayken veya bünyesinde 1-2-3-4-5-6 basınç varken hidrofora müdahale etmesi tavsiye edilmez. Müşteriler herhangi bir ihtiyaç ya da aksaklık durumunda bu bağlantıları sökmemeli ya da gevşetmemeli, işinin ehli olan Wilo Hidrofor Servisi çalışanlarını arayarak yardım istemelidir.

Wilo Hidrofor Servisi gerekli bakım ve çalışmaların en kısa sürede ve başarılı bir şekilde tamamlanacağının garantisini veren bir firmadır. Su depolarınızın sağlıklı bir şekilde işlemesini istiyorsanız herhangi bir problem ortaya çıkmadan 2-3 senede bir temizletmenizde yarar var. Tüm bu hizmetler için Wilo Hidrofor Servisi sorunsuz ve hızlı bir şekilde işlemlerinizi gerçekleştirecektir.

Sizler de tercih ettiğiniz takdirde son derece kaliteli olan Wilo Hidrofor pompalarından yararlanabilir ve gerekli bakım ihtiyaçlarında Wilo Hidrofor Servisi elemanlarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Dilediğiniz an 444 78 56 numaraları telefonumuz aracılığıyla çağrı merkezinden dilediğiniz gün için servis kaydı oluşturabilirsiniz.