Nilfisk Süpürge Servis Merkezi İstanbul

Her yüzeyde tek geçişte derinlemesine bir çekim gücü güvencesi sunan Nilfisk’in elektrikli süpürgelerindeki ileri nesil teknolojisiyle temizliği eğlenceli ve pratik hale getirebilirsiniz. Gelişmiş teknolojisi ile alanının en iyisi konumunda bulunan Nilfisk elektrikli süpürgelerdeki teknik arızalarda ise profesyonel servis hizmeti almanız çok önemlidir. Nilfisk markalı ürünlerde kullanılan teknolojiyle eş değer kapasitede dizayn edilen Nilfisk Servis merkezinde tüm elektrikli süpürge modelleri için profesyonel servis hizmetleri sunulmaktadır.

Tam donanımlı Nilfisk Servis Bahçelievler merkezinde uzman teknikerler tarafından hassas ve titiz bir arıza tespit ve arıza onarım çalışması gerçekleştirilmektedir. Elektrikli ev aletleri teknolojisi alanında akademik eğitime sahip olan teknikerlerinin yanı sıra servis olarak en güncel teknolojiyle entegre edilmiş altyapısı ile servis merkezinde tüketicilerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor.

Orijinal Yedek Parça ile Parça Değişimi
Her arıza onarım çalışmasında en yüksek kalite standartlarının yakalanmasına önem gösteren Nilfisk Servis merkezinde bunu sağlayacak şekilde çalışmalar yürütülüyor. Özellikle de uzman teknikerler tarafından yapılacak parça değişim işlemleri sadece orijinal Nilfisk yedek parçaları ile gerçekleştirilmektedir. Bu şekilde değiştirilen parçanın kalitesiz olmasından dolayı kısa süre içerisinde tekrarlayabilecek arızaların tüketici mağduriyetine yol açmasının önüne geçiliyor. Bununla birlikte servis merkezinde gerçekleştirilecek tüm parça değişim işlemleri ve yanı sıra arıza onarım işlemleri için 1 yıllık garanti desteği de sunulmaktadır. Kurumsal güvence ile sunulan 1 yıllık garanti desteğiyle, son derece kaliteli servis hizmetlerinden en ekonomik şekilde faydalanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir