Baymak Servisi Tercih Etmeniz İçin 3 Neden

Baymak Özel Servisi neden tercih etmeliyim? sorusu tarafımıza en çok yöneltilen sorulardan bir tanesi ve bizler de online olarak bu sorunuzun cevabını vermek istedik. 3 madde de kısa da olsa sizlere bu konuda yardımcı olmak bizim görevimizdir ve dilerseniz bu maddelere birlikte bakalım:

Profesyonel Ekip:

Baymak marka ürünlerinizi emanet edeceğiniz ekipleri tanımak sizin en büyük hakkınız ve bu ekiplerin eğitim konusunda hangi seviyede olduğunu da bilmek yine en büyük hakkınızdır. Firmamızda çalışan personel sektörün en iyi isimleridir ve teorik olarak yapılan çalışmaların yanı sıra pratikte de kendini en iyi şekilde göstermeyi başaran bu ekibi sizler de daha yakından tanıyabilir ve firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Profesyonele ekip diyoruz çünkü bu işe yıllarını vermiş ve sektörde adından sıkça söz ettiren isimlerdir ve bizler de bu isimlerle çalışmaktan büyük gurur duyuyoruz.

1 Yıl Garantili Servis Hizmeti:

Bakım ya da onarımı yapılan ürünleriniz işçilik ve yedek parça olmak üzere 1 yıl garanti ile birlikte sizlere takdim ediliyor ve bu şekilde hizmet sunarak firmamız büyük bir sorumluluk alıyor. Bu şekilde çalışmayı ve sizleri memnun etmeyi seviyoruz, bununla birlikte karşılıklı güven ilkesine olan bağlılığımızı da en iyi şekilde sürdürüyoruz.

Donanımlı Araçlar:

İhtiyacımız olanı bizlere en kısa sürede temin eden ve sizlere çok daha kısa sürede ulaşmamızı sağlayan özel araçlarımız sayesinde vakit kaybı yaşamaktan kurtuluyoruz. Bu araçlar her gün kontrol ediliyor ve gerekli düzenlemeler en iyi şekilde yapılıyor.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir