Baymak Servis İstanbul’daki Araç Sayısını 10’a Çıkardı!

Baymak Servis Merkezi olarak sektördeki çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyor ve kaliteyi ayaklarınıza karda getiriyoruz. Firma olarak gelişime çok fazla önem veriyor ve personelimizin eğitimini destekliyoruz, bunun yanı sıra sizlere daha hızlı ulaşabilmek adına araç sayımızı da her geçen gün arttırıyoruz.

Yeterli doygunluğa ulaşana karda araç sayımızı arttırmaya devam edeceğiz ve şimdilik Anadolu Yakası ile Avrupa Yakası için 10 aracımızı hazırda tutmaktayız! Yaygın servis ağımız ve donanımlı araçlarımız ile birlikte her geçen gün biraz daha büyüyor ve sizlere çok daha kolay ulaşıyoruz.

İstanbul’daki araç sayımızda yaşanan artış ile birlikte haliyle servis hızımız da belli ölçüde arttı diyebiliriz ve bu artış ile birlikte gün içerisinde çok daha fazla müşteriye ulaşabiliyoruz.

Gelişime önem veren bir firmayı ve kendi içimizdeki çalışmaların yanı sıra, sektöre sağladığımız katkılar ile de fark yaratmayı başarıyoruz. Baymak marka ürünlerinizi sizler de bize emanet edebilir ve kısa sürede teslim alabilirsiniz. Baymak sorumluluğunda hareket eden ve bu sorumluluğun bilincine sahip olan profesyonel ekibimiz ile birlikte daha iyiye doğru hareket ediyoruz.

Araç sayımız ile birlikte personel sayımızı da arttırıyor ve daha kaliteli hizmeti sizlere sunuyoruz. 444 78 56 numaralı telefondan sizler de bize ulaşabilir ve servis hizmeti almak için adres bilgilerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir