Baymak Kombi Servisi Tercih Etmeniz İçin 4 Neden

Sektörde çok fazla servis hizmeti veren firma mevcut ancak insanlar bu konuda kararsızlık yaşıyor ve hangi firmadan hizmet alsam tedirginliği ile hatalar yapabiliyor. Bu hataları en aza indirgemek ve paranızın karşılığını en iyi şekilde almanızı sağlamak adına sizlere hizmet veriyoruz.

Baymak kombi servisini tercih etmeniz için 4 neden başlığı ile birlikte sunduğumuz ayrıcalıkları siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmak istiyoruz:

1- Çağrı merkezi ekibimize güveniyor ve diğer firmalardan farklı olarak haftanın her günü bu ekibimiz ile birlikte hız kesmeden çalışmalara devam ediyoruz. Tatil günlerinde de firmamıza ulaşabiliyor ve servis taleplerinizi oluşturabiliyorsunuz, ek olarak bu ekiplerimiz sizlere teknik destek hizmet de veriyor.

2- Yedek parça değişimlerinde 1 yıl garanti firmamız tarafından sizlere sunuluyor. Bunun bir ayrıcalık olmadığını düşünebilirsiniz ancak bu firmamızın yedek parça değişimlerinde orijinal parça kullandığını net bir şekilde gösteriyor ve bu da bizleri diğer firmalardan farklı kılıyor.

3- Donanımlı araçlarımız sayesinde servis sektörünün en hızlı ve en teknolojik firmalarından bir tanesi olarak karşınıza çıkıyor ve yine bu aşamada farklı olduğumuzu düşünüyoruz.

4- Baymak kombi servisi olarak tüm sorunlarınız için sizlerin yanında yer alıyoruz. Diğer firmaların yaptığı gibi servis hizmetlerinden sonra ortadan kaybolmuyoruz. Ne zaman isterseniz bizlere ulaşabilir ve dilediğiniz zaman servis taleplerinizi tarafımıza iletebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir