Baymak Servis - 444 78 56 - İstanbul

Baymak Servis Ümraniye

Baymak Servis Ümraniye
4.5 (90%) 2 votes

Gelişen teknoloji, üzerinde kestane pişirip, çay demlediğimiz sobaları alıp yerine doğalgaz ve dolayısıyla kombileri getirdi. Kombiler ise çok daha rahat ve konforlu bir yaşam sunuyor. Gerek her an sağladığı sıcak su gerek ısınma ihtiyacı sebebiyle kombiler artık hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Dolayısıyla kombiler bir nevi sağ kolumuz oldu.

Fakat o da ne? Kombiniz mi arızalandı? Lütfen endişelenmeyin, sakin olun, telefonunuzdan 444 78 56’yı tuşlayarak, ekibimizin gelmesini ve sizlere kaliteyi güler yüzle birleştirerek sunmasını bekleyin. Nasıl bu kadar emin konuşuyoruz? Çünkü bizler 10 yılın üstünde bir zamandır bu işe emek veren bir firmayız ve teknik görevlilerimiz yaptıkları onarımlarla her zaman göğsümüzü kabarttı. Gerek teknolojinin getirileri gerekse kombilerde daha da uzmanlaşmak konusunda istikrarlı çalışan teknik ekip, sizlerin şikâyetini canla başla dinleyen ve elinden geldiğinin daha fazlasıyla yardımcı olmaya çalışan çağrı merkezi ekibimiz ve siz değerli müşterilerimiz ile büyük bir aile olmanın verdiği haklı gurur içindeyiz. Ailenin fertleri olarak sizden isteğimiz, bizlere geri bildirimde bulunmanızdır. Çünkü bizler, sizlerle sizin için misyon ve vizyonumuzu, yol haritamızı çiziyoruz. Müşteri memnuniyeti, istek ve önerileri bizim için en az kaliteli hizmet ve güler yüz kadar önem arz ediyor. Baymak Servisi Ümraniye olarak son teknoloji ile taçlanmış teknik servis araçlarımız, alanında uzmanlaşmış ve her geçen gün kendisini geliştiren ekibimiz ile sizlere sadece sıradan bir servis hizmeti değil, hızlı bir şekilde kalite, tecrübe ve güler yüz getirmeye her an hazırız.

Özel servis firmasında öncü, kalite ve güler yüzün timsali olmanın ve farkındalık yaratmanın önemini biliyor, sizlere tüm bunları sunmayı görev biliyor ve hazır bir şekilde bekliyoruz.

1 Yorum